שירותים מקצועיים

מוצרי מידע
דיגיטלי

מוצרי המידע נבנו בצורה ידידותית המאפשרת היכרות הדרגתית עם המידע החיוני לטיפול והדרכה. המידע מועבר דרך כתיבה, סרטונים והקלטות אודיו. מטרתם להעשיר את הכלים של המטפל והמדריך במספר מרחבים שונים: אני מאמין אישי-מקצועי, התמקמות בתוך המפגש וביחסים עם המטופל או המודרך, הבחנה ומיומנויות התערבות פרקטיות. כל זאת כדי שאיש המקצוע יגבש דרך מקצועית בטוחה ונינוחה וישמר את אהבתו למקצוע. 

הרצאות והשתלמויות
מוסדיות

מטרת ההרצאות וההשתלמויות אותן אני מעביר במוסדות היא להפוך ידע תאורטי לפרקטיקות טיפוליות. אני מאמין בכוחם הגדול של צוותים מקצועיים לגבש ביחד דרך מקצועית נינוחה ובטוחה. הרצאה טובה בעיניי היא הרצאה המוגשת באופן חוויתי ומאפשרת לאיש המקצוע להזדהות עם המסרים העוברים בה. ההשתלמויות נבנו בצורה המאפשרת לתרגל את התכנים והמסרים העוברים מהן ולעושת שימוש פרקטי בכלים אותם היא מציעה

הדרכות
לאנשי טיפול

במשך הזמן גיבשתי עמדה מקצועית שהדרכה טובה מכילה בתוכה לכאורה ניגודים (אישי-מקצועי תיאורטי-פרקטי, שכלתני-רגשי) ובמסגרתה המדריך חושב ביחד עם המודרך על תהליכים וצרכים שונים בחיי המטופל והאני מאמין האישי מקצועי של המטפל. הדרכה טובה בעיניי היא הדרכה המלווה את העבודה הטיפולית ומסייעת למטפל להבין ולהיות מובן, להפחית מתח ודריכות, לגבש מיומנויות מותאמות ולשמר את אהבתו למקצוע.

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן